Vzhledem k tomu, že být studentem je prvním krokem k nezávislosti, která by mohla být pro některé mladé lidi znepokojující, Hamilton & Co vyvinul všechno své úsilí s cílem navrhnout studentské domy, které jsou schopny nabídnout ideální podmínky pro bezstarostné studium.

Brožura ke stažení
 
 

Naše domy jsou vždy umístěny v blízkosti veřejné dopravy umožňující pohodlné cestování do centra města bez většího úsilí a blízkostí obchodů umožňujících pohodlný nákup. Být nezávislý neznamená, že zůstanete sám. 24/7 recepce Vám pomůže ve všech vašich osobních požadavcích stejně jako při péči o Vaši bezpečnost na vrcholu elektronické kontroly přístupů.

Kromě toho budete mít příležitost setkat se s ostatními studenty u jídla připraveného v jedné z četných společných kuchyní v domě, v prádelně, či u knihy ve studovně. K Vaší relaxaci přispěje přístup do fitness centra, které je otevřeno každý den, nebo si můžete jen vychutnat drink s přáteli v suterénním salonku rezidence.

Díky Wi-Fi připojení zůstává Vaše rodina stejně jako vaši přátelé v zahraničí stále ve Vaší blízkosti. V závislosti na dostupnosti rádi zajistíme pro vaši rodinu či kamarády krátkodobé ubytování v rezidenci, když Vás navštíví.

V závislosti na Vašich potřebách a přáních, můžete sdílet svůj pokoj s někým jiným nebo ho obsadit sám. Všechny z pokojů mají samostatné WC v koupelně, a nábytek speciálně navržený pro naši residenci interiérovým architektem.

Bez ohledu na to, jakou z našich residencí si vyberete, bude Vám poskytnut stejný standard kvality a pohodlí za velmi přijatelnou cenu.

Protože Vaše studium je Vaše priorita a bude vyžadovat spoustu času a úsilí, dovolte nám, abychom Váš život zjednodušili tím, že se postaráme o Vaše ubytování.

 

Naši spolupracující partneři

Metropolitní univerzita Praha
 
Julia's School
 
Univerzity of New York in Prague
 
Akcent College
 
Prague College
 
 

Kontaktujte nás

K Botiči 1439/5
101 00 Praha 10
 
Tel.
+420 725 996 882
 
 
E-mail: info@studentresidence.cz
Více informací: zde
 

K Botiči

Chcete se dozvědět více informací? více zde